Piektdiena, 09.12.2022

Sākums | KINO ONLINE | Reģistrācija | Ieeja| RSS
     
Izvēlne
Kategorijas
Trilleri [18]
Komēdijas [138]
Animāciju [43]
Šausmenes [58]
Drāmas [29]
Asa sižeta [34]
Ģimenes [28]
Piedzīvojumu [36]
Parodiju [19]
Romantiskās [19]
Vēsturiskās [25]
Dokumentālās [12]
Fantastikas [47]
Katastrofu [2]
На Pусском языке [172]
In English language [65]
»

Jaunākās Filmas
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Jaunākie Video
Videoklipi

BUTCHER BABIES- "Yorktown"

Kategorija: Ārzemju muzikas

Videoklipi

Jim Yosef & EMM - Shudder

Kategorija: Ārzemju muzikas

Videoklipi

DK-Zero: iFeel

Kategorija: Ārzemju muzikas

Videoklipi

Chapter & Verse - Lights Go Out

Kategorija: Ārzemju muzikas

Videoklipi

Diviners & Azertion - Feelings

Kategorija: Ārzemju muzikas

Jaunākie Raksti
Raksti

Vienkārši ļoti noguris

Kategorija: Anekdotes

Raksti

Liene Candy

Kategorija: Dažādi

Raksti

Ke$ha

Kategorija: Dažādi

Raksti

The Prodigy

Kategorija: Dažādi

Raksti

Keitija Perija / Katy Perry

Kategorija: Dažādi

Sākums » Filmas » Fantastikas

Filmu skaits kategorijā: 47

Šķirot pēc: SkatījumiAtriebēji (LAT SUB)
Apraksts: Kad pār cilvēci savilkušies draudu mākoņi un visu dzīvo ir gatavs iznīcināt noslēpumains ienaidnieks, starptautiska organizācija, kas uztur mieru visā pasaulē, Zemes aizstāvēšanai nolemj savākt vēl nebijušu superkomandu. Tajā plecu pie pleca nāksies cīnīties Kapteinim Amerikam, Dzelzs vīram, Toram, Halkam, Melnajai Atraitnei un Vanagacij - katram no viņiem ir savas ambīcijas, taču viņi ir vienīgie, kuri spējīgi glābt pasauli no iznīcības.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 1552 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0

The Amazing Spiderman / Apbrīnojamais zirnekļcilvēks
Apraksts: Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks" ir stāsts par Pīteru Pārkeru, vienaudžu izstumtu vidusskolnieku, ko pametuši vecāki un uzaudzinājuši tēvocis Bens un tante Meja. Pīters cenšas atrast savu vietu dzīvē un rast iespēju būt kopā ar savu pirmo skolas mīlestību Gvenu. Kad Pīters atrod noslēpumainu koferi, kas piederējis viņa tēvam, viņš sāk saprast savu vecāku pazušanas iemeslus un nonāk uz pēdām doktoram Kurtam Konorsam, kas ir viņa tēva bijušais biznesa partneris. Drīz vien Pīteram nākas pieņemt izšķirošus lēmumus un likt lietā savu spēku un spējas, lai kļūtu par to, ko viņam lēmis liktenis - par varoni.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 1667 | Pievienoja: Nātre | Komentāri: 0

Atgriežoties Halovīntounā
Apraksts: Mārnija Pipere kopā ar savu draugu Dilanu atbrauc mācīties uz Raganu universitāti kura ir izveidota Kromvelu dzimtas pilī. Jaunajā mācību iestādē viņi satiek "ļaunās māsas" un Dilans vienā no viņām iemīlas. Skolā tiek pasludināti jauni noteikumi - nekādu burvestību. Mārnija gan ar to nav samierināta, jo viņa taču ir ieradusies šeit apgūt tieši burvestības. Mārnija atrod Kromvelu dzimtas svēto amuletu kuru māsas ir nolēmušas izmantot sliktiem nolūkiem. Tagad Mārnijai ar Dilanu ir jānoskaidro svētā amuleta noslēpums un izglābt skolu no māsām.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 1794 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0

Atpakaļ nākotnē
Apraksts: Vai tu atceries… savu nākotni? Mārtijs savu atceras, jo ir tikko atgriezies no 2015.gada. Kamēr puisis ar daktera Brauna palīdzību centās izmainīt savu, savas ģimenes nākotni, Bifs Tanens ir pamanījies iegūt savā īpašumā Mārtija grāmatu par sportu. Tā kā grāmata ir no 50 gadus tālās nākotnes, Tanens tagad var spekulēt ar savā rīcībā esošo informāciju, gūstot no tā milzīgu peļņu, tā dzīvi idilliskajā kalnu ielejā padarot par murgu. Lai atgūtu grāmatu un sakārtotu nākotni, Mārtijam ar dakteri jāatgriežas 1955.gadā.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 1383 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0

Medījums (LAT SUB)
Apraksts: Stāsts par citas civilizācijas iedzīvotājiem, kuru kuģis avarē uz svešas planētas. Izdzīvojis un aizbēdzis ir viņu cietumnieks. Notiek izsekošana, cīniņi, bet filmas dziļākā ideja slēpj pat visu cilvēku rases nākotni atkarībā no cietumnieka paveiktā.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 1302 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0

Skārda vīrs
Apraksts: Dorotija Geila dzīvo fermā Kanzasā, strādā par viesmīli un savās fantāzijās iedomājas dažādas vietas pasaulē, iztēlojas cilvēkus, kas tur dzīvo. Savos izdomātajos ceļojumos viņa satiek sievieti ar lavandas krāsas acīm. Tā brīdina Dorotiju, grib viņu pasargāt.Izrādās, Dorotija pati par sevi daudz ko nezina, pamazām viss atklājas, bet ļaunā burve zina visu - arī to, ka Dorotija var apdraudēt viņas varenību, viņas varu Ozas zemē, kur ļaunā burve valda visai varmācīgi. Burve sūta spēcīgu viesuļvētru, lai nogalinātu Dorotiju. Vēja spēks aiznes Dorotiju uz Ozas zemi - fantastisku pasauli, kur mīt visdažādākie radījumi. Dorotijai nākas iepazīties gan ar labajiem, gan nelāgajiem Ozas zemes iemītniekiem. Daži ir ne īsti labi, ne ļauni, vienkārši muļķīgi un gļēvi, bet notikumos arī viņiem ir sava vieta un nozīme. Un pats galvenais lielais notikums, kas risinās ilgi, ir labā cīņa ar ļauno. Cīņa ir sīva, risinās ar mainīgām sekmēm, daudzkārt kādam vajadzīga palīdzība, nākas glābt kādu, kas ir apdraudēts, izmisis, paguris. Tāpat īsti nevar zināt, kas kurā reizē stājas pretī, jo dažiem dota spēja pārvērsties – parādīties pavisam dīvainā izskatā. Bet par to, cik cīņa ir nopietna, pat liktenīga, liecina kosmisko spēku iesaistīšanās šajā pretspēku sadursmē. To var saprast, jo - kas uzvarēs, tas noteiks kārtību Ozas zemē. Bet patiesībā... Patiesībā viss beidzas tik neparedzami, ka par to iepriekš nedrīkst bilst ne vārda...
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 1340 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0

Prometejs (LAT SUB)
Apraksts: Lai atklātu cilvēces rašanās noslēpumus, pētnieku komanda dodas ceļojumā un vistālāko Visuma nostūri, kurā viņi centīsies atrast atbildes uz mūžsenajiem jautājumiem. Kaut kur tur – vistumšākajos kosmosa labirintos, pētnieku komandai nāksies iesaistīties nežēlīgā cīņā ne tikai par savu, bet arī par visas cilvēces izdzīvošanu.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 2935 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0

Rēgu Bruņinieks: Atriebes Gars / Ghost Rider: Spirit of Vengeance (LAT SUB)
Apraksts: Bijušais kaskadieris Džonijs Bleizs (Nikolass Keidžs) labprātigi dodas trimdā – skarbajā Austrumeiropā viņš cer aizmirst savu pagātni. Aizmirst savu lāstu – pēc darījuma noslēgšanas ar Sātanu Džonijs katru reizi, kad sajūtu ļaunumu, pārvēršas dēmoniskaja Spoku Jātniekā, kurš grēciniekus sadedzina dzīvus. Bet no sevis aizbēgt nav iespējams – Austrumeiropā Džonijs iepazīstas ar mūku, kurš viņu lūdz izglābt jaunu sievieti un viņas dēlu, kurus vajā Sātana kalpi. Zēns tiks upurēts, lai Antikrists varētu viņā iemiesoties un pārņemt pasauli.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 2330 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0

Karakuģis / Battleship (LAT SUB)
Apraksts: Mēs sūtam signālus kosmosā un gaidām atbildi. Bet vai mēs esam pārliecināti, ka vēlamies tos saņemt? Un ja nu svešinieki ir potenciāli bīstami? 2009. gadā konferencē Vašingtonā bijušais NASA astronauts Edgars Mitčels, kurš bija pabijis uz mēness, veica sensacionālu paziņojumu par ārpuszemes dzīvības esamību. Tagad mēs zinām, ka kontakts ne tikai iespējams, bet tas ir neizbēgams! Carpe_Diem Episkajā asa sižeta piedzīvojumu grāvējā "Karakuģis” cīņa par mūsu planētas izdzīvošanu norisināsies uz zemes, jūrā un debesīs. Filmas pamatā - Hasbro spēle.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 2850 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 2

Fantastiskais četrinieks un Sudraba Sērfotājs
Apraksts: Fantastiskais četrinieks ir saņēmuši izaicinājumu no varenā Sudraba Sērfotāja - noslēpumaina starpgalaktikas vēstnieka, kurš ierodas uz Zemes, lai sagatavotu to pilnībai iznīcībai. Kamēr Sudraba Sērfotājs nesodīti iznīcina visu savā ceļā, Rīdam, Sjū, Džonijam un Benam ir jāatmin ļaundara noslēpums un jāatrod iespēja, kā uzveikt savu seno ienaidnieku - Doktoru fon Dūmu, kurš negaidīti ir atgriezies.
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 2318 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0

Konstantīns
Apraksts: Džons Konstantīns ir redzējis to, kas citiem pat nav rādījies visļaunākajos murgos. Kopš dzimšanas apveltīts ar neparastām spējām, viņš ir atgriezies no elles, lai sekotu līdzi gaišo un tumšo spēku līdzsvaram uz Zemes. Taču viņš nav svētais. Vīlies pasaulē, kurā viņš dzīvo, Konstantīns tikai dara savu darbu, necenšoties iegūt izglābto cilvēku simpātijas.
Kad mīklainos apstākļos iet bojā policijas detektīves Endželas dvīņu māsa un tam seko mistiski, neizskaidrojami notikumi, izmeklēšanā tiek iesaistīts Konstantīns. Kurš gan vēl labāk par viņu pārzina eņģeļu un dēmonu pasauli un ir spējīgs glābt dvēseles no nokļūšanas ellē?
Kategorija: Fantastikas | Skatījumi: 2104 | Pievienoja: Antikrists | Komentāri: 0


Meklētājs
Mini Profils
Viesis


Grupa:
Viesi
Mēs esam priecīgi redzēt jūs šeit. Lūdzu reģistrējies vai autorizējies!

Sveicam Extrā
sandisliberts
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 04.12.2022
Dzimums : Vīrietis

guntisvinkalns58
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 27.11.2022
Dzimums : Sieviete

paulsbudovskis
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 20.11.2022
Dzimums : Sieviete

archy666
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 13.11.2022
Dzimums : Vīrietis

lailavedzele1976
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 09.11.2022
Dzimums : Sieviete

agnissmits
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 02.11.2022
Dzimums : Sieviete

Gadijuma Bilde

Mūsu Aptauja
Kādā svešvalodā skaties filmas ?


javascript:; javascript:;

Kopumā atbilžu: 306

Jaunākie Seriāli
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Jaunākie komentāri

Antikrists
teica :
Iesaku 85 minūtē nedaudz aiz titriem paskatīt kaķi Beezel lol lol lol lol lol

Antikrists
teica :
Iesaku tiešām smieklīga komēdija lol lol lol

Zizzy
teica :
Laba filma. smile
Iesakam Apmeklēt

.

.

Nopelni internetā Latvijā!

...
Reklāma
TAVA REKLAMA
Statistika
. . .


. . .
Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0


. . .

EXTRA.UCOZ.LV © 2022 | ROBOTS.TXT | SITEMAP.XML | KONTAKTI