Piektdiena, 03.02.2023

Sākums | Seriāli | Reģistrācija | Ieeja| RSS
     
Izvēlne
Kategorijas
LAT [49] ENG [16] RUS [45]
»

Jaunākās Filmas
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Filmas Info
Jaunākie Video
Videoklipi

BUTCHER BABIES- "Yorktown"

Kategorija: Ārzemju muzikas

Videoklipi

Jim Yosef & EMM - Shudder

Kategorija: Ārzemju muzikas

Videoklipi

DK-Zero: iFeel

Kategorija: Ārzemju muzikas

Videoklipi

Chapter & Verse - Lights Go Out

Kategorija: Ārzemju muzikas

Videoklipi

Diviners & Azertion - Feelings

Kategorija: Ārzemju muzikas

Jaunākie Raksti
Raksti

Vienkārši ļoti noguris

Kategorija: Anekdotes

Raksti

Liene Candy

Kategorija: Dažādi

Raksti

Ke$ha

Kategorija: Dažādi

Raksti

The Prodigy

Kategorija: Dažādi

Raksti

Keitija Perija / Katy Perry

Kategorija: Dažādi

Sākums » Seriāli » LAT

Seriālu skaits kategorijā: 49

Šķirot pēc: Skatījumi
Simpsoni 9. sezona
Apraksts: Traka multene par vienu traku ģimeni, ar kuru
atgadās visādi brīnumi. Homērs Simpsons - resns, stulbs plikpauris kurš
katru reizi izdara kādu stulbību, par kuru neviens normāls cilvēks nevar
nepasmieties. Bārts Simpsons - daudz no sava tēva neatpaliek, tāds pats
muļķis vien ir. Līza Simpsone - pārgudra meitene, kuru bieži ar savām
zināšanām iegāž pati sevi. Megija, kura neaug un Mārdža, par kuru neko
nevar pateikt, izņemot to, ka viņai ir savāda frizūra.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 5452 | Pievienoja: PEACE25 | Komentāri: 0

Vampīra dienasgrāmatas 1.sezona
Apraksts:
Sižets ir par skaistu, 17 gadīgu meiteni vārdā Elēna, viņa ir populāra meitene, tāda, kuras priekšā zēni metas ceļos. Jaunajā mācību gadā visi studenti ieskaitot Elēnu ir sajūsmā par jaunpienācēju Stefanu. Stefans - tumšmatains, izskata ziņā jauns pusaudzis, viņš vienmēr slēpj acis no tiešas saules gaismas.Viņš ir vienīgais, kurš Elēnai stipri uzkrītoši nepievērš uzmanību. Stefans un Elēna uzreiz iepazīstas, taču viņa nemaz nenojauš, ka Stefans ir gadsimtus vecs vampīrs, kurš negrib būt monstrs, bet gan normāls cilveks un dzīvot citu cilvēku vidū. Tai pat laikā viņa skarbais brālis Deimons ir īsts vampīru senās būtības paraugs. Deimons visu savu dzīvi ir ņirgājies Stefana priekšā. Spilgts piemērs viņu attiecībām ir atgadījums 18.gs., kad viņi strīdējās meitenes dēļ, kurā abi bija iemīlējušies, kā rezultātā meitene gāja bojā. Tagad abi brāļi - viens labs, otrs slikts - cīnās par Elēnas sirdi.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 7318 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 0

Trauksme Kobrai 11: Lielceļu policija / Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei (1. sezona)
Apraksts: Seriāla asais sižets notiek uz šosejas, kur ātrums pārsniedz 200 km/h. Galvenajās lomās ir policijas pārinieki, gandrīz visu laiku viens no viņiem ir Semīrs Gerkhāns (Erdogans Atalajs), un viņa pārinieks kopš 1999 gada ir Toms Krānihs (Renē Šteinke). Vēl šajā atpazīstamākie ir cits pārinieku pāris Dīters Bonrāts (Gotfrīds Volmers) un Horsts Herzbergers (Ditmārs Huhns) un viņu priekšniece Anna Engelharte (Šarlote Švāba), un Semīra draudzene, Andrea Šefere (Karīna Vīsa). Kobras 11 galvenais uzdevums ir izmeklēt ceļu satiksmes negadījumus un avārijas, un parasti tas beidzas ar avārijām bagātu pakaļdzīšanos. Seriāls ieguvis lielu popularitāti vācijā, un tieši šis seriāls aizsāka asa sižeta avārijām bagātu filmu un seriālu ēru Vācijā. Seriālu paralēli veido divas komandas - Viena izstrādā sižetu un dramatismu, bet otra - avārijas un specefektus. Katrā kobras sērijā tiek iznīcinātas vismaz 4 automašīnas, un rekords to iznīcināšanas ziņā ir epizodē, kur kravas automašīna nosprosto visas joslas, un tajā ietriecas ap 100 automašīnām. Šādus skatus filmē tikai vienreiz, tādēļ tos filmē vairāk kā 15 kameras no dažādiem lenķiem.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 5470 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 1

Gāzi grīdā / Top Gear
Apraksts: Džeremijs Klārksons, Ričards Hamonds un Džeimss Mejs dodas braucienā uz bijušo Anglijas koloniju Indiju. Viņiem padomā uzlabot abu zemju tirdznieciskos kontaktus. Iedalītais budžets – septiņi tūkstoši mārciņu, lai iegādātos trīs britu auto, kas nesabruks gabalos, šķērsojot šo visnotaļ plašo, krāšņo un kontrastiem bagāto zemi.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 2946 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 0

Deksters 2.sezona
Apraksts: Dienas laikā Deksters Morgans ir centīgs, apzinīgs un ļoti pieklājīgs Maiami policijas departamenta kriminālās laboratorijas darbinieks, īpaši labi orientējas visā, kas saistīts ar asinīm. Viņš imitē sociāli aktīvu dzīvesveidu, kultivē tēlu, kas nevienā nerada aizdomas, cenšas būt līdzīgs citiem pat tad, ja tas ir muļķīgi un neracionāli. Un neizcelties, cik nu tas iespējams ar viņa simpātisko ārieni. Nodaļā Deksters ir vērtīgs darbinieks, neviens pat nenojauš, ka jaukais puisis tikai tēlo, ka aiz maskas slēpjas pavisam cits cilvēks.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 1679 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 0

Skaitļi
Apraksts: Seriāla galvenie varoņi ir Epsu ģimenes vīrieši – dēli Dons un Čārlijs un abu tēvs Alans. Brāļus vieno kopīga vēlme apkarot noziedzību un katrs to dara visiem iespējamiem līdzekļiem – Dons ir FIB aģents, Čārlijs ir profesors un matemātikas ģēnijs.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 1404 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 0

Izlaušanās 3.sezona
Apraksts: Izlaušanās plakātsLinkolns ir uz nāvi notiesāts par viceprezidentes brāļa slepkavību. Viņš neatlaidīgi apgalvo, ka ir nevainīgs, bet vienīgais, kas viņam tic, ir viņa jaunākais brālis Maikls. Maikls pielieto visas savas spējas, lai palīdzētu brālim, kas tiek turēts ieslodzīts cietumā, kura rekonstrukcijā Maikls pats piedalījies. Maikls izdara fiktīvu noziegumu, lai iekļūtu tajā pašā cietumā, kur brālis, lai kopā no tā izbēgtu. Maikls uzturēšanās laikā cietumā sāk aptvert vērienīgo sazvērestību, kuras dēļ viņa brālim nevainīgam būs jāsaņem nāvessods. Izlaušanās būs grūtāka, nekā Maikls bija domājis, bet viņš nav zaudējis ticību patiesībai. Bet tas ir tikai sākums sazvērestības atklāšanai.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 5881 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 0

EDS EDIS UN EDIJS 1.SEZONA
Apraksts: Šķiet, šiem trim nevar būt nekā kopīga – lielo, lempīgo Edu visvairāk interesē ēdiens un riebīgas šausmu filmas. Viņam "pielec” samērā lēni, bet domas mēdz novirzīties no galvenā vissvarīgākajos brīžos. Savukārt klusais, pieklājīgais Edis ir tāds, ko mammas parasti jūsmīgi sauc par "jaukumiņu” un "mīļumiņu”. Tieši viņam trijotnē pieder saprāta balss... kura gan visbiežāk paliek neuzklausīta. Viņš vienmēr ir gatavs sekot draugiem vispārgalvīgākajos piedzīvojumos, lai arī ir vienīgais no visiem trim, kas mēdz aizdomāties par viņu palaidnību sekām.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 2395 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 0

Smalkais stils 1.sezona
Apraksts: Kurš gan nezina, ka vislabāk audzinātie cilvēki pasaulē ir angļi? Starp viņiem ir vispieklājīgākie džentlmeņi un cēlākās dāmas. Un, pat ja viņi tādi nemaz nav, viņi prot par sevi radīt tieši tādu iespaidu. Bet vai šāda karalienes Viktorijas laika cienīga uzvedība mūsu laikos nav mazliet muļķīga?
Kategorija: LAT | Skatījumi: 16035 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 0

Simpsoni 6.sezona
Apraksts: Traka multene par vienu traku ģimeni, ar kuru atgadās visādi brīnumi. Homērs Simpsons - resns, stulbs plikpauris kurš katru reizi izdara kādu stulbību, par kuru neviens normāls cilvēks nevar nepasmieties. Bārts Simpsons - daudz no sava tēva neatpaliek, tāds pats muļķis vien ir. Līza Simpsone - pārgudra meitene, kuru bieži ar savām zināšanām iegāž pati sevi. Megija, kura neaug un Mārdža, par kuru neko nevar pateikt, izņemot to, ka viņai ir savāda frizūra.
Kategorija: LAT | Skatījumi: 3350 | Pievienoja: Frozen | Komentāri: 0

Džima dēļ 1. sezona
Apraksts: Sākotnēji sauktas ‘Tētis”, komēdijas „Džima dēļ”  (according to Jim) centrā ir pusmūža ģimenes tēvs, kuram apkārt ir gandrīz tikai sievietes vien. Bez jautrības neiztikt ikreiz, kad Džims cenšas ieviest mājās savu kārtību, parādīt, kurš tur ir saimnieks. Lai arī viņa sieva mīl kārtību un kontroli it visā, ko dara, tieši Šerila saprot savu vīru tik labi kā neviens. Starp visiem saviem daudzajiem pielūdzējiem šī skaistā sieviete reiz devusi priekšroku tieši Džimam, kurš gan ne tuvu nav ideāls, taču spēj viņu sasmīdināt. Šerila gan reizēm šķendējas par vīra bērnišķību, tomēr novērtē viņa godīgumu, asprātību un nelokāmo uzticību ģimenei. Šerila ir kā šampanietis ar zemenēm pret Džimu – alu ar sālītiem riekstiņiem. Un tomēr viņi patiesi mīl viens otru. Par dzīvi Džimam nav daudz iemeslu sūdzēties. Ja nu vienīgi par tiem ģimenes strīdiem, kam ļauj tikai vaļu, un no ikdienišķiem sīkumiem tie izaugs par īstiem skandāliem!
Kategorija: LAT | Skatījumi: 2924 | Pievienoja: PEACE25 | Komentāri: 0

Meklētājs
Mini Profils
Viesis


Grupa:
Viesi
Mēs esam priecīgi redzēt jūs šeit. Lūdzu reģistrējies vai autorizējies!

Sveicam Extrā
dzeinux12
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 20.01.2023
Dzimums : Sieviete

lazdinaelita8
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 12.01.2023
Dzimums : Sieviete

eltermanis
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 02.01.2023
Dzimums : Vīrietis

ddjpartizan
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 28.12.2022
Dzimums : Sieviete

mazpanelinda8
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 25.12.2022
Dzimums : Sieviete

untulekristine
- - - - E X T R A - - - -
Reģistrēts: 19.12.2022
Dzimums : Sieviete

Gadijuma Bilde

Mūsu Aptauja
Kādā svešvalodā skaties filmas ?


javascript:; javascript:;

Kopumā atbilžu: 306

Jaunākie Seriāli
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Seriāla Info
Jaunākie komentāri

Antikrists
teica :
Iesaku 85 minūtē nedaudz aiz titriem paskatīt kaķi Beezel lol lol lol lol lol

Antikrists
teica :
Iesaku tiešām smieklīga komēdija lol lol lol

Zizzy
teica :
Laba filma. smile
Iesakam Apmeklēt

.

.

Nopelni internetā Latvijā!

...
Reklāma
TAVA REKLAMA
Statistika
. . .


. . .
Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0


. . .

EXTRA.UCOZ.LV © 2023 | ROBOTS.TXT | SITEMAP.XML | KONTAKTI